WARUNKI KORZYSTANIA ZE STRONY INTERNETOWEJ K2LEGAL.PL

  1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

Przeglądając naszą witrynę wyrażają Państwo zgodę na niniejsze warunki. Jeżeli nie akceptują Państwo poniższych warunków prosimy opuścić naszą witrynę.

Dostęp i przeglądanie witryny jest nieodpłatny. W każdym czasie treści zawarte w niniejszej witrynie mogą zostać zmodyfikowane lub usunięte.

Do prawidłowego korzystania ze Strony wymagane jest dysponowanie sprzętem posiadającym:

  1. a) oprogramowanie umożliwiające korzystanie ze stron internetowych.
  2. b) na urządzeniach stacjonarnych - zainstalowaną przeglądarkę internetową:

- w przypadku systemu operacyjnego MS Windows – Internet Explorer 9 lub nowszy, Mozilla Firefox 20.x lub nowszy, Google Chrome 18.x lub nowszy, Opera 15.x lub nowszy;

- w przypadku systemu operacyjnego Mac OSX – Safari 5.1.x lub nowszy;

  1. c) dostęp do sieci Internet.

Treści dodawane przez Państwa na stronie nie mogą zawierać treści niezgodnych z prawem, naruszających prawa osób trzecich, stanowiące reklamę lub promocję.

Adresy email oraz telefony podane na stronie służą nawiązaniu kontaktu w celu świadczenia przez nas pomocy prawnej lub zaprezentowaniu Państwu naszej oferty.

Zastrzegamy możliwość zmiany niniejszych zasad, przerw w dostępie do witryny.

W ramach witryny dla Państwa wygody dostarczamy możliwość kontaktu z nami za pośrednictwem aplikacji Messenger. Korzystanie z tej możliwości kontaktu wymaga posiadania przez użytkownika konta na Messengerze lub Facebooku.

  1. Materiały i prawa autorskie, marki, symbole (znaki towarowe).

Wszelkie materiały zamieszczone w niniejszej witrynie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą być traktowane jako porada prawna w konkretnej sprawie. Jeżeli mają Państwo problem prawny zachęcamy do kontaktu celem zasięgnięcia porady prawnej.

Materiały zamieszczone w niniejszej witrynie mogą się dezaktualizować na skutek zmian systemu prawnego. Nie aktualizujemy materiałów zamieszczanych w sekcji aktualności, stąd prosimy uważnie zwracać uwagę na datę ich publikacji.

Treści zamieszczone w naszej witrynie, nie mogą być kopiowane bez naszej uprzedniej zgody. Umieszczanie na stronach trzecich linków do naszej strony jest dopuszczalne ale pod warunkiem wskazaniu przy linku nazwy naszej kancelarii.

Jakiekolwiek inne udostępnianie naszych treści, w szczególności grafik, wymaga naszej uprzedniej zgody.

Wszystkie nazwy, znaki towarowe, logotypy, umieszczone w naszej witrynie należą do K2 Legal Korboński i Partnerzy lub do naszych partnerów i są chronione prawem i nie mogą być pobierane i wykorzystywane przez Państwa w innym celu niż wywołanie naszej witryny w przeglądarce celem zapoznania się z jej treścią.

Warszawa, 01.01.2019 roku